تبلیغات

::: مرکز ترینر و کد تقلب بازی های کامپیوتر ::: - Tom Clancy’s H.A.W.X


درخواست ها

» درخواست ترینر
» درخواست کد تقلب
 

موضوعات

آدرس های دیگر وبلاگ

Www.Games.Coo.Ir

Www.Cover.Sub.Ir

جستجو

برای دریافت ترینر و کد تقلب نام بازی را جستجو کنید

     
      

آرشیو

دی 1388
آبان 1388
فروردین 1388
اسفند 1387
بهمن 1387
دی 1387
آذر 1387
آبان 1387
شهریور 1387
مرداد 1387
تیر 1387
خرداد 1387
اردیبهشت 1387
فروردین 1387
بهمن 1386
دی 1386
آذر 1386
آبان 1386
مهر 1386
شهریور 1386
مرداد 1386
تیر 1386
خرداد 1386
اردیبهشت 1386
فروردین 1386

همه آرشیوها

مطالب اخیر

ترینر BATTLESTATIONS: PACIFIC
اطلاعیه مهم
THE GUILD 2: VENICE
SINS OF A SOLAR EMPIRE: ENTRENCHMENT
TOM CLANCY'S HAWX
عید
درخواست ها و روز های آپ شدن وبلاگ
Shellshock 2: Blood Trails
SINS OF A SOLAR EMPIRE: ENTRENCHMENT
TOM CLANCY'S ENDWAR
بازگشت
PRINCE OF PERSIA 2008
SAINT´S ROW 2
دانلود Mirrors Edge
Saints Row 2
DOOM 4، ترکیبی از نیرو‌های نظامی و مردم عادی
Tom Clancy’s H.A.W.X
GOTHIC 3: FORSAKEN GODS
اولین اطلاعات از Dead to Rights: Retribution
TOM CLANCY´S HAWX
DYNASTY WARRIORS 6
Tom Clancy's EndWar
GRAND THEFT AUTO IV
EURO TRUCK SIMULATOR
Medal of Honor: Airborne

لیست آخرین پستها

بهترین ترینر ها

MIRROR'S EDGE

LORD OF THE RINGS: CONQUEST

SAINTS ROW 2

Moto GP 08

SPACE RANGERS 2: REBOOT

Grantd Theft Auto Iv

Pro Evolution Soccer 2009


خروجی های وبلاگ

RSS   Atom


Tom Clancy’s H.A.W.X


طرفداران پرواز و نبرد در آسمان بسیار زیادند اما تا به امروز تعداد عناوین خوبی که در این سبک عرضه شده اند بسیار محدود بوده است. شاید بتوان گفت که در این نسل تنها بازی Ace Combat 6 که به طور انحصاری برای Xbox 360 عرضه شده بود توانست به موفقیت نسبی دست یابد و دیگر ما بازی موفقی در این ژانر پرطرفدار ندیده ایم. هرچند دو نسخه ی Blazing Angels که در رابطه با جنگ جهانی دوم بوده اند هم عرضه شدند اما نتوانستند آنطور که باید و شاید خود را مطرح کنند. اکنون سازندگان همین دو نسخه ی نه چندان موفق در استودیوی واقع در بوخارست رومانی، با تجربه ای بالاتر و همچنین بودجه ای بیشتر از طرف کمپانی Ubisoft، آمده اند تا توانایی واقعی خود را در تولید بازی های Flight با ساخت عنوان Tom Clancy’s H.A.W.X به همگان نشان دهند.....به گفته ی یکی از مسئولان ارشد کمپانی Ubisoft دو نسخه ی Blazing Angels عناوینی بودند برای این که این استودیوی رومانیایی بتواند آمادگی و تجربه ی لازم را در ساخت بازی هایی به این سبک بدست بیاورد تا ما نیز بتوانیم پروژه ی بزرگ Tom Clancy’s H.A.W.X را به آن ها واگذار کنیم.
 

H.A.W.X اکنون پنجمین سری از بازیهاییست که بر اساس داستان های سیاسی Tom Clancy ساخته می شود. داستان این بازی همزمان با وقایع پیش آمده در GRAW 2 یعنی در سال 2014 میلادی آغاز می شود، زمانی که ارتش های ملی اکثر کشورها به ارتش های خصوصی (Private Military Companies: PMC) تبدیل شده اند و این کشورها با پرداخت مقدار زیادی پول وظایف نظامی خود را به PMCها واگذار می کنند و در نتیجه به تدریج وابستگی این کشورها به این ارتش ها بیشتر و بیشتر می شود. با قدرت گرفتن PMCها، تعدادی از آن ها طمع کرده و دست به شورش می زنند تا خود به تنهایی قدرت را در دست بگیرند. این شورش ها در ابتدا از آمریکای جنوبی آغاز شده و سپس فراگیر و جهانی می شود. (H.A.W.X (High-Altitude Warfare eXperimental نیز در این بازی نام گروهی از نیروهای هوایی PMC وابسته به آمریکاست که ماموریت نابودی PMCهای شورشی در مناطق مختلف جهان را دارد و خلبانی هم که شما کنترل او را به هنگام پرواز در دست خواهید گرفت یکی از خلبانان برجسته ی این گروه می باشد.

ماموریت های این بازی همانطور که اشاره شد تقریبآ در تمام نقاط جهان مثل آفریقا، آمریکای جنوبی، افغانستان و حتی بر فراز شهرهای بزرگ و مهمی که شورشیان آن ها را هم مورد هجوم خود قرار داده اند دنبال می شود. به طور کلی بخش Single Player این بازی نیز دارای 17 مرحله خواهد بود و ماموریت های این مراحل بیشتر شامل نابودی تانک ها، ناوها، هواپیماهای جنگنده ی دشمن و ... می شوند.

یکی از نکات جالب موجود در H.A.W.X وجود دو حالت assistance on و assistance off می باشد. مراحل بازی در حالت assistance on آغاز می شوند. در حالت assistance on نمای بازی از پشت هواپیما یا می توان گفت که به صورت سوم شخص می باشد. از مزایای مهم این حالت توانایی استفاده از سیسم (ERS (Enhanced Reality System خواهد بود. این سیستم بیشتر برای نابودی وسایل نظامی ساکن بر روی زمین که در میان انبوه ساختمان ها و یا هر چیز دیگری پنهان شده اند و همچنین به هنگامی که هواپیمای شما مورد هدف و شلیک موشک دشمن قرار گرفته است بسیار مفید است. برای نابودی دشمن با فعال کردن این سیستم مثلث هایی پشت سر هم به صورت یک تونل ایجاد می شوند و شما برای رسیدن به موفقیت و نابودی هدف مورد نظر باید به خوبی از درون این مثلث ها عبور کنید تا بتوانید به بهترین وضعیت برای شلیک دست یابید. برای فرار از موشک هایی هم که به سمت شما می آیند نیز وضعیت به همین گونه خواهد بود یعنی با فعال کردن ERS مثلث هایی پدید می آیند و با به خوبی عبورکرد از این مثلث ها می توان از خطر این موشک ها جان سالم به در برد.

در حالت assistance off دوربین بازی از نمای پشت هواپیما خارج شده و به فاصله ی چند صد متری آن می رود و شما باید از این نمای دور هواپیما را کنترل کنید. در این حالت شما قدرت مانور بیشتری را خواهید داشت و می توان خیلی سریع تغییر مسیر داد اما توانایی استفاده از سیسم ERS وجود نخواهد داشت. تقریبآ می توان گفت که این حالت بیشتر برای نابودی جت های سریع دشمن که معمولآ خیلی مشکل سازند مورد استفاده قرار می گیرد و با نمای بازی که در اختیار شما قرار داده می شود شما همه چیز را خواهید دید و هواپیمای دشمن یک لحظه هم از دیدتان خارج نخواهد شد، در نتیجه  می توانید با تغییر مسیر آن ها، خیلی سریع تغییر مسیر دهید و سپس با قفل کردن هدف بر روی آنها نابودشان کنید. به طور کل دو حالت assistance off و assistance on همیشه در طول بازی قابل تغییر هستند و شما در حین انجام ماموریت و برای رسیدن به هدف با توجه به شرایطی که در آن حضور دارید باید تصمیم بگیرید که کدام حالت می تواند برایتان مفیدتر باشد.

سازندگان برای این بازی لیسانس 50 هواپیما را گرفته اند. این هواپیماها از هواپیماهای نظامی نسبتآ قدیمی که در جنگ آمریکا و ویتنام از آن ها استفاده می شد گرفته تا هواپیماهای جدید و پیشرفته ای که هنوز به مرحله ی عرضه نرسیده اند و تنها طرح ساخت آن ها موجود است و قرار است به زودی تولید شوند. همچنین شما قبل از انجام هر ماموریت با توجه به شرایط و نوع دشمنان می توانید نوع موشک ها و سلاح هایی که قصد دارید بر روی هواپیمای مورد نظرتان موجود باشد را انتخاب کنید.

در انجام ماموریت های Tom Clancy’s H.A.W.X شما تنها نخواهید بود و هواپیماهای دیگری هم در طول مراحل به شما کمک خواهند کرد و شما توانایی دادن فرمان به آن ها را نیز خواهید داشت. همچنین برای اولین بار در تاریخ بازی های این سبک قابلیت انجام مراحل به صورت co-op نیز وجود خواهد داشت و حداکثر تا سقف چهار نفر هم می توانند مراحل بازی را با استفاده از این قابلیت انجام دهند. بخش Online بازی هم تا سقف 16 نفر را پشتیبانی خواهد کرد. با انجام این بخش و دستیابی به موفقیت می توان Level خود را نسبت به سایرین بالا برد و experience points دریافت نمود و همچنین می توان وسایل تازه ای را Unlock کرد.

در Ubidays با نمایش اولین دموی این بازی چیزی که خیلی ها را حیرت زده کرد گرافیک خارق العاده ی H.A.W.X بود که به هیچ وجه نمی توان آنرا با عنوان قبلی این شرکت یعنی Blazing Angels مقایسه کرد. هواپیماهای موجود در آن دمو به بهترین شکل طراحی شده و دارای رفلکشن بسیار خوبی بر روی بدنه ی خود بودند. ابرهای حجم دار و نورپرازی عالی، آسمان و محیط بازی را بسیار طبیعی ساخته بود. در آن دمو ماموریت بازی در شهر Rio De Janeiro (یکی از شهرهای بزرگ برزیل) انجام می گرفت. سازندگان این شهر به همراه تمامی حواشی آن را با استفاده از تصاویر ماهواره ای به صورت سه بعدی طراحی کرده اند و تا جایی که امکان داشت به آن جزئیات زیادی اضافه نمودند و آن را به گونه ای جلوه داده اند که حتی با نزدیک شدن به سطح زمین نیز ساختمان ها و دیگر اجزای این شهر کیفیت خود را حفظ کنند و بسیار واقعی به نظر برسند. از این نوع شهرها در طول مراحل بازی کم نخواهند بود و مطمئنآ سازندگان شهرهای مهمتری را هم برای این عنوان در نظر گرفته اند.

در آخر باید گفت که H.A.W.X با گرافیک بسیار خوب، گیم پلی و کنترل عالی و نوآوری های خوبی که تا به اینجای کار از خود نشان داده است می تواند یکی از بهترین های سال 2009 میلادی باشد و ما نیز امیدواریم که اینچنین شود. این بازی فعلآ قرار است تا در February امسال به طور همزمان برای PC و سه کنسول X360 ،PS3 و حتی Wii عرضه شود.

www.Jorjan.Ir - ::: مرجع مقالات علمی :::

WWW.JORJAN.IR

[ سه شنبه 29 بهمن 1387 و ساعت 06:00 ب.ظ مرتبط با نقد و بررسی | لینک | نظرات ]امار سایت

 

آمار بازدیدها:
امروز:
دیروز:
این ماه:
ماه قبل:
مجموع:
آخرین بازدید:

Google PageRank Checker


اطلاعات سایت
آخرین بروز رسانی:
کل مطالب :
مدیر سایت:

آرمان م
بهمن جنتی

تبلیغات

 

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها


 

لوگوی وبلاگ

 

-----------------


نظرسنجی

 امتیاز به گرافیک بازی LORD OF THE RINGS: CONQUEST
لینکستان

شرکت جهان رمز
نقد و بررسی بازیهای تمام کنسول ها
خفترین ها +18
کامپیوتر طنز عکس
خدای ترینر
*بزرگترین وب تخصصی موبایل*
عكسهای و كلیپ های +18
هرجیزی که از بازیها بخوای
عكس جوك ترفند
برنامه های باحال
عکسهای تووووووپ و خفن
.::كپسول::.
بزرگترین تفریح گاه ایران
فروشگاه فیلم DVD
غذاهای خوشمزه
سرزمین دانلود
♥عکس های عاشقانه ♥
نرم افزارهای قفل شکسته
مرکز دانلود پی سی
بزرگترین مرجع دانلود کلیپ و عکس
###سرزمین بازی خورها###
موزیك و موزیك ویدیوهای جدید
نرم افزار کامپیوتر و موبایل
:: بارسا :: عکس و خبر از تیم فوتبال بارسلونا
قالب وبلاگ و همه چیز
آموزش برنامه نویسی
قالب وبلاگ
گالری تصاویر بازیگران ایرانی
**هر چی بخواهی اینجاست**
نخستین گروه هکری دختران شیراز

همه لینکها

لینک های ویژه

سایت تخصصی موبایل

.::دنیای عكس و موزیك و دانلود::.

همه چیز از بازیها - MAMOOR

کلیپ موبایل,اس ام اس,عکس

بهترین دانلود ها

Dracula: Origin

Rise Of The Argonauts

Prince of Persia - 2008

Gothic 3 Forsaken Gods

Grand Theft Auto IV

Left 4 Dead

Legendary

Need for Speed: Undercover